Hakkımızda

Laboratuvar alanında ilk hizmeti veren firmalardan biri olan TECHNOHEALTH, her yıl milyonlarca hastanın test sonuçlarını üreterek, sağlığa kavuşmalarında önemli bir rol oynamaktadır. Tıp dünyasındaki gelişmelerin hiçbir zaman gerisinde kalmayan ve tüm yenilikleri vakit kaybetmeden bünyesine entegre eden TECHNOHEALTH, vizyonunun gereği olarak, sektörün lider kuruluşları arasında yer almış ve kalitesini her geçen gün artırmıştır.

Doğru ve hızlı test sonuçlarıyla, güncel bilgileri ileri teknolojik donanımla birleştirerek tüm imkânları ile ülke halkının en doğru tedaviyi almasına yardımcı olmaktadır. TECHNOHEALTH, teknik alt yapısı sayesinde ülkemizde yokluğu hissedilen tıbbi ve endüstriyel amaçlı referans laboratuvar hizmetlerini tüm sağlık sektörü ile paylaşmaktadır.

Kuruluşumuzun sağlık sektöründe lider kuruluşlar arasında yer almasının ve üstün anlayışının arkasında 10 yılı aşkın bir deneyimin etik değerleri yatmaktadır.

Eğitimli, yenilikçi ve uluslararası standartlarda başarı sağlamış ekibiyle sağlık sektöründe kontrol mekanizmalarını en iyi şekilde kullanan TECHNOHEALTH, küresel alandaki rakipleriyle yarışarak, sağlık sektörüne hizmet etmeyi görev bilmiştir.